Skip to main content

OFERTA TRANSPORTU

– – – –

Transport międzynarodowy

Dysponujemy wysokiej jakości środkami transportu, zapewniającymi ładunkom szybki, bezproblemowy i bezpieczny przewóz

W skład naszej floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty EURO 6.

Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki:

• stałej dostępności taboru,
• szybkiej reakcji na zamówienie,
• oraz wysokiej elastyczności firmy.

Wszystkie samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS. Rozwiązanie to stosowane jest także dla usług transportu krajowego, dając Klientom możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia. Tym samym podnosi znacznie bezpieczeństwo świadczonych usług.

Transport krajowy

Ważną częścią naszej oferty w zakresie przewozu jest transport krajowy, zarówno częściowy jak i całopojazdowy. Oferujemy nowoczesny i doskonałej jakości tabor, o możliwościach załadunkowych od 5 do 10 ton, dostosowany do przewozu różnorodnych produktów, a także punktualne podjęcia i dostawy.

Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski. Dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli pojazdów GPS mamy możliwość stałego nadzorowania naszej floty.

Spedycja

Obsługujemy firmy ze wszystkich sektorów gospodarki. Oferujemy Państwu szeroki zakres kompetencji i usług z zakresu transportu i spedycji.

Oferowane przez nas usługi:

– transport i spedycja całopojazdowa krajowa
– transport i spedycja całopojazdowa międzynarodowa
– transport i spedycja drobnicowa międzynarodowa
– transport i spedycja w temperaturze kontrolowanej

Masz pytania?

– – – –

Przejdź do kontaktu
i rozwiej swoje wątpliwości.

KONTAKT